האם כדאי לי לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים?

0
165
האם כדאי לי לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים?
קרדיט לתמונה: pixabay

יש הרבה מקומות מסוכנים בישראל אך ספק אם יש עוד מקום מסוכן כמו הכביש. כל שנה מתים מאות אנשים בדרכים ואלפים נפצעים. על רקע זה עולה השאלה מה אנו צריכים לעשות אם היינו מעורבים בתאונת דרכים? אם כן הצעד החכם ביותר אם עברתם תאונה זה לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים. 

עליכם להבין כי עורך דין לתאונות דרכים יבחן את המקרה שלכם לעומק ויראה האם מגיעים לכם פיצויים מהמעורבים האחרים בתאונה וחשוב מכך מחברת הביטוח. אתם חייבים להבין כי הכוח של חברות הביטוח הוא עצום אל מול האזרח הקטן והדרך היחידה של האזרח להיות שווה לכוח זה זה לפנות אל עורך דין וכך הסיכוי לקבל פיצוי הוא הרבה יותר גדול.

שימו לב לצוות שעובד עם העורך דין לפני הבחירה בו

אין ספק כי יש משמעות לשאלה אל איזה עורך דין לענייני תאונות דרכים אנו פונים ואנו צריכים לעשות מאמץ בכדי לפנות אל העורך דין לתאונות דרכים הטוב בשוק. אז איך נבחר את העורך דין הטוב ביותר? 

אם כן כאשר אתם באים לבחור עורך דין אתם חייבים לבחון לעומק את הצוות שעובד אתו. עליכם להבין כי העורך דין תלוי מאוד בצוות שלו וזאת מכיוון שפעמים רבות הוא עושה עבודה רבה. כך יש לבחון את המתמחים במשרד, את עורכי הדין הזוטרים ואפילו את המזכירה של העורך דין בכדי להבין עם מי יש לכם עסק והאם כדאי לבחור במשרד זה או במשרד עורכי דין אחר.

סכמו עם העורך דין על כלל הנושאים לפני שאתם שוכרים את שירותיו

כאשר אתם באים לבחור עורך דין לענייני תאונות דרכים אתם חייבים לסכם הכול לפני שאתם שוכרים את שירותיו של העורך דין. מה אתם צריכים לסכם? למשל את שכר הטרחה שתשלמו לעורך דין.

עוד דבר שאתם צריכים לסכם עם עורך דין לתאונות דרכים זה מה קורה אם יש ערעור על התיק, את מי תתבעו, כמה עורכי דין יעבדו על התיק ועוד דברים רבים ואחרים הקשורים לתיק שלכם. ברגע שתסכמו הכול עם העורך דין תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הייצוג הטוב ביותר בהשקעה מתאימה וכך הסיכוי שלכם לזכות במשפט גובר.

שימו לב ליכולות של עורך דין לענייני תאונות דרכים

כאשר אתם באים לבחור עורך דין לענייני תאונות דרכים אתם חייבים לבחון את היכולות שלו. בסופו של יום אצל עורך דין לתאונות דרכים הכול קם ונופל על היכולות של העורך דין וככל שהוא יותר טוב כך הסיכוי שלכם לנצח הוא רב יותר. לכן בררו כמה שיותר מידע על העורך דין ועל היכולות שלו וכך תבחרו את העורך דין הטוב בשוק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here