כל המשקיע ברכב נהנה ממנו יותר

0
344
קרדיט - Pixabay

כיף להיכנס לרכב מושקע שאינו חייב להיות דגם יוקרתי, אבל רואים שבעליו אוהב אותו. זה גם לא חייב להיות גבר שמשקיע בטיפוח הרכב ובטיפול נכון בו. נשים יכולות ליהנות לא פחות מהאסתטיקה של רכב נקי ומושקע, בדיוק כמו גברים. חומרי ניקוי וטיפוח מהדור החדש מוצעים כבר כמה שנים לכולם, בחנויות של יצרנים מובילים שמציעים כל הזמן חידושים של חומרי ניקוי מיוחדים, חיפוי ושמירה על תקינות החלקים, יצירת שכבות מגן וסיכוך חלקים שונים במנוע וגם ביניהם, כמו סיליקון לגומיות, למשל. מי שרוצה לשמור על ניקיון מופתי ברכב יכול להשקיע גם בחומרי ניקוי ייחודיים לפנים ולחוץ כמו שמפו לרכב, והכי חשוב – לנקות את הכיסויים בעזרת חומר ניקוי ריפודים לרכב. כולם יודעים שזוהי נקודת התורפה של כל רכב ואפשר לגלות את מצבו וגילו לפי מצב הריפודים. בגלל זה חברת פטרול מציעה לכם חומרי ניקוי מיוחדים שבעזרתם תוכלו להתגבר על כל לכלוך ובעיה.

טיפוח לרכב – קונספט שרק משתכלל

מוצרי טיפוח לרכב הם לא דבר חדש. מה שחדש הוא ההרכב שלכם והפריסה הרחבה יותר של פונקציות שלהם, ככל שהרכב שיש לנו משתכלל יותר. זה קורה בעיקר בגלל ייצור מודרני של כלי רכב חדישים שעשויים מחומרים שדורשים טיפול יותר עדין בחומרים אפקטיביים אבל לא אגרסיביים לרכב עצמו. כך אפשר למצוא ערכות שלמות של מוצרים שיש להם ייעוד פנימי או חיצוני או פרטני יותר, כמו לטפל בחלקי הגומי הקטנים ששומרים על תנועה חלקה של רכיבים מחוברים יחד, של חלקי מנוע ורדיאטור שדורש נוזלי קירור מסוגים שונים בגלל הרכב החומרים שבו שנועד גם לפונקציות כמו ניקוי ומניעת קורוזיה. יש גם חומרים שמיועדים לטיפול בריפוד ובמזגן, בדשבורד ובכל חלק של הרכב שרק אפשר לחשוב עליו. ככל שרכב נראה יותר כמו חללית עתידנית, כך גם החומרים שמטפחים אותו יותאמו אליו.

טיפוח פנימי לא פחות חשוב

מלבד ביקורים קבועים במוסך מומלץ לכל מי שמטפח את הרכב שלו להקשיב להנחיות היצרן והמוסכניק שלו, שממליצים על חומרים שעוזרים לשמור על החלקים הפנימיים של הרכב. בשביל זה מיועדים נוזלים שונים כמו שמן מנוע לרכב, שמטפל ברכב מבפנים. השמנים שמיוצרים בישראל מתאימים לסוגי הרכב שישראלים אוהבים אבל יותר חשוב מזה, למזג האוויר ולתנאי הנסיעה בכבישי הארץ. לכן, חשוב לבחור שמנים שמתאימים לרכב כאן, כמו אלה שמייבאת ממותגים מעולים חברת פטרול.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here